2 % parama

Tel. (8 346) 52404; mob. Tel.: 8 655 25 502

El.p.: kaisiadoriup@gmail.com

www.kaisiadoriuparapija.lt

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidedate prie Kaišiadorių parapijos veiklos, skirdami mums 1 ar 2 procentus savo pajamų mokesčio.

Kadangi informacija apie rėmėjus ir jų suteiktą paramą yra konfidenciali, negalime padėkoti jums asmeniškai. Tačiau norime, kad žinotumėte, jog mums svarbi kiekviena auka, kokia didelė ar maža ji būtų. Visa Kaišiadorių parapijos veikla – išlaikoma ištikimų tikinčiųjų dėka!

Kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis mūsų katedroje aukojamos Šv. Mišios ir už parapijiečius ir bažnyčios geradarius bei rėmėjus.

Telaimina Dievas tolimesnį Jūsų darbą, kad buvote ir esate jautrūs mūsų prašomiems žodžiams ir siekiams. Tik Tikėjimas, Viltis, Meilė ir supratimas gali prikelti pasaulį kilnesniam gyvenimui.

+++

Norėdami paaukoti parapijai savo 2% Gyventojų pajamų mokesčio, galite tai padaryti apsilankę ir prisijungę Jums patogiausiu būdu prie Elektroninio deklaravimo sistemos ir atlikę šiuos veiksmus:

1. Skyriuje „DEKLARAVIMAS“ → „Pildyti formą“, iš sąrašo dažniausiai pildomos formos pasirinkus „Prašymas skirti paramą“;
    Filtro laukelyje „Formos kodas“ suvedus deklaracijos formos kodo ar pavadinimo fragmentą ir paspaudus filtruoti, žemiau pateikiamas deklaracijų sąrašas su aprašymu.
    Norint pradėti pildyti, reikia paspausti ant vienos iš dviejų galimų nuorodų:
    • pradėti pildyti tiesiogiai portale, nenaudojant jokių papildomų programų,
    • atsisiųsti deklaracijos duomenis kartu su deklaracijos šablonu „.ffdata + .mxfd“.
  2. Atsidariusiame lange galite pildyti naują formą, pildyti ankstesnės formos pagrindu arba tęsti pildymą neseniai pildytos, bet nepabaigtos pildyti formos.
  3. EDS tiesiogiai portale užpildyti formą FR0512 v.3:
    Skiltyje 5 – įrašykite 2016;
    Skiltyje E1 pažymėti gavėjo tipą – įrašykite skaičių 2;
    E2 skiltyje įrašykite identifikacijos kodą: 191291997;
    E3 skiltyje galite įrašykite „Seirijų parapijai;
    E4 skiltyje įrašykite 2;
    E5 skiltyje pasirinkite 2020 (kad nereikėtų kasmet pildyti naujo prašymo – Jūsų parama automatiškai bus pervedama iki 2020 m.).
  4. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.