Maloniai Jus kviečiame skirti 1,2% savo pajamų mokesčio Kaišiadorių parapijai

Parama parapijai

Maloniai Jus kviečiame skirti 1,2% savo pajamų mokesčio Kaišiadorių parapijai

Dauguma mūsų laiko save katalikų religinės bendruomenės nariais, parapijiečiais. Bažnyčios valstybė neišlaiko, nors Bažnyčia vykdo socialinę, švietimo, kultūros ir kitokią veiklą. Bažnyčią išlaikome mes savo aukomis. Pasinaudokime įstatymo suteikta teise ir perveskime tuos procentus Bažnyčios išlaikymui. Būsime tikri, kad mūsų pinigai bus panaudoti tikslingai. Juolab kad jų nereikia išimti iš kišenės – reikia tik apsisprendimo ir geranoriškumo.

Nuo sausio 1 dienos iki gegužės 2 d. (2020 metais, karantino metu iki liepos 1 d.) skirkime 1,2 proc. nuo Gyventojų Pajamų Mokesčio (GPM). Ši parama aukotojams nieko nekainuoja. Ją gali skirti tik darbuotojai.

Jūs galite paaukoti Kaišiadorių Kristaus atsimainymo parapijai, pervesdami jai 1,2% pajamų mokesčio sumos. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Tiesiog Jūs pasinaudosite savo teise 1,2% nuo praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Užpildžius prašymo formą Jums tereikės suvesti duomenis apie save ir nurodyti tikslią datą.

A. DEKLARAVIMAS ELEKTRONINIU BŪDU:

1. Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės paskyros.
  2. Elektroninėje bankininkystėje susiraskite VMI deklaravimo paskyrą. Pasirinkęs VMI deklaravimo paskyrą, paspausk mygtuką SUTINKU / PRISIJUNGTI.
  3. Būsite nukreipti į VMI deklaravimo svetainę.
  4. Pasirinkite skyrių EDS.
  5. Pasirinkite skyrių PILDYTI FORMĄ.
  6. Pasirinkite skyrių PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ.
  7. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.4. Paspauskite FORMA ELEKTRONINIAM PILDYMUI.
  8. Užpildykite asmeninę informaciją: asmens kodą, telefoną, vardą, pavardę, adresą. Pildykite lietuviškomis raidėmis.
  9. Užpildykite likusius langelius:
    Langelyje 5 įrašykite: praėjusius metus
    Langelyje 6S pažymėkite: V
    Langelyje E1 įrašykite:2
    Langelyje E2 įrašykite:
    191242014
    Langelyje E3 įrašykite: Kaišiadorių parapija
    Langelyje E4 įrašykite: 1.2
    Langelyje E5 įrašykite: 2020 ar 2021, ar 2022, ar 2023 (jei norite skirti paramą už ilgesnį laikotarpį)
  10. Pasitikrinkite, ar viską užpildėte teisingai.
  11. Paspauskite laukelį PATEIKTI DEKLARACIJĄ. Šiuo veiksmu baigsite pildyti paraišką.

B. DEKLARAVIMAS POPIERINIU BŪDU:

1. Atsispausdinkite arba iš bažnyčios pasiimkite popierinę deklaraciją FR0512 versija 04
  2. Formą galima rasti čia arba čia
  3. Užpildykite asmeninę informaciją: asmens kodą, telefoną, vardą, pavardę, adresą. Pildykite spausdintinėmis lietuviškomis raidėmis.
  4. Deklaracijos apačioje pasirašykite ir įrašykite savo vardą ir pavardę.
  5. Užpildytą formą iki gegužės 2 d. siųskite paštu, adresu:

Deklaracijų tvarkymo skyrius
    Kaišiadorių AVMI
    Katedros g. 4, LT-56121, Kaišiadorys arba nuneškite į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

Piniginę paramą parapijai taip pat galite pervesti į parapijos banko sąskaitą:

Rekvizitai:

Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo parapija

Į. k. 191242014, T. Brazio g. 6; 56121 Kaišiadorys

Luminor bankas

A.S. LT044010040500071006

Kaišiadorių kredito unija:

A.S. LT60 5011 8000 1400 0343

Tel. (8 346) 52404; mob. Tel.: 8 655 25 502

El.p.: kaisiadoriup@gmail.com

www.kaisiadoriuparapija.lt

+ + +

PADĖKA

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidedate prie Kaišiadorių parapijos veiklos, skirdami mums 1,2 procento savo pajamų mokesčio. Ačiū, kad toliau remiate savo parapiją aukomis (tai primena penktasis Bažnyčios įsakymas).

Kadangi informacija apie rėmėjus ir jų suteiktą paramą yra konfidenciali, negalime padėkoti oficialiai, todėl dėkojame kiekvienam asmeniškai, ir norime, kad žinotumėte, jog mums svarbi kiekviena auka, kokia didelė ar maža ji būtų. Visa Kaišiadorių parapijos veikla – išlaikoma ištikimų tikinčiųjų dėka!

Kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis mūsų katedroje aukojamos Šv. Mišios ir už bažnyčios geradarius bei rėmėjus.

Telaimina Dievas tolimesnį Jūsų darbą, kad buvote ir esate jautrūs mūsų prašomiems žodžiams ir siekiams. Tik Tikėjimas, Viltis, Meilė ir supratimas gali prikelti pasaulį kilnesniam gyvenimui.

+ + +