Jau skelbiama preliminari Popiežiaus vizito programa ir registracijos pradžia

Maloniai kviečiami visi, norintys susitikti su popiežiumi Pranciškumi, jau dabar planuoti kelionę į Vilnių ir Kauną.

Norintys drauge su savo parapijos bendruomene dalyvauti pagrindiniuose susitikimuose – jaunimo susitikime Vilniuje ir/ar šv. Mišiose Kaune, – jau dabar kviečiami kreiptis į savo parapijų kunigus. Taip galėsite drauge su savo grupe pasirengti popiežiaus Pranciškaus sutikimui.

Norintiems savarankiškai dalyvauti jaunimo susitikime Vilniuje ir/ar šv. Mišiose Kaune elektroninė registracija prasidės rugpjūčio 1 d. Elektroninėje registracijoje numatoma galimybė užsiregistruoti pavieniui ir grupėmis. Sekite informaciją - žr. popieziausvizitas.lt...

Norintiems pamatyti popiežių Pranciškų, vykstantį papamobiliu, registracija nebus reikalinga. Kelias, kuriuo vyks popiežius Pranciškus, bus paskelbtas vasaros pabaigoje. Visuose susitikimuose dalyvavimas nemokamas, leidimai į sektorius bus nemokami ir jais negali būti prekiaujama.

Organizatoriai