Kaišiadorių katedra, skelbimai – 2018 11 18

v Lapkričio 23 d. mūsų krašte minima Negimusio kūdikio diena. Bažnyčia, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, kviečia tikinčiuosius tą dieną ar kita proga, pasimelsti intencija - už žmones netekusius kūdikio, negimusius kūdikius bei dvasinio ir fizinio išgydymo reikalingas šeimas.

v Ateinantį sekmadienį Bažnyčia švęs Kristaus Karaliaus liturginę iškilmę ir užbaigs šiuos – Bažnyčios liturginius metus, mat gruodžio 2 d. - dar po savaitės - prasidės Advento laikas ir nauji liturginiai (Bažnyčios) metai. Ateinantį sekmadienį taip pat kviečiame pasimelsti ir už šios vyskupijos Ganytoją, konsekravimo vyskupu metinių proga. Vyskupas Jonas Ivanauskas konsekruotas vyskupu 2003 m. lapkričio 23 d. Kauno katedroje.

v Lapkričio 26 d. kviečiame klausytis egzorcisto - kun. Arnoldo Valkausko katechezės – Ko turėtume vengti, kad nepatektume į piktojo žabangas. Pradžia – 19 val., vieta - Kęstučio g. 9, Kaišiadorys (Vyskupijos sielovados centras).