Nuoširdžiai prašome paremti Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo parapiją karantino metu

Šiuo nelengvu išbandymų metu, nuoširdžiai prašome tikinčiųjų savo auka prisidėti prie parapijos išlaikymo, tai galima padaryti interneto pagalba, pervedant savo auką į šią sąskaitą:  LT 605011800014000343 (mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti „Auka“). Auką taip pat galima atnešti ir į parapijos raštinę darbo dienomis nuo 10 val. iki 17 val.

Taip pat karantino laikotarpiu kunigai toliau aukoja šv. Mišias bei yra pasirengę savo malda užtarti tikinčiųjų prašymus. Jei Jūs norite, kad būtų aukojamos šv. Mišios Jūsų intencija, tai galite padaryti internetu, pervesdami savo auką į šią sąskaitą: LT81 5011 8000 1400 2487. Grafoje „Mokėjimo paskirtis“ prašome nurodyti „Mišioms“ ir užrašyti Jūsų intenciją (pvz.: „gruodžio 29 už a.a. Praną (9 m.)" ir t.t.). Taip pat šv. Mišias galima užsakyti, paskambinus mob. tel.: 8 615 29005 arba 8 620 25214. Auką galima atnešti ir į parapijos raštinę darbo dienomis nuo 10 val. iki 17 val.

Auka parapijai bei šv. Mišių užsakymas leistų kunigams pajusti tikinčiųjų palaikymą ir padėtų šį sunkų laiką išgyventi bendrystėje su Viešpačiu ir su palaikančiais parapijiečiais.

Primename, kad visuomet išlieka galimybė rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu telefonu ar susisiekti el. paštu, žr.: KONTAKTAI.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą!