POPIEŽIUS PRANCIŠKUS LIETUVOJE 2018-09-22/23. Vizito Lietuvoje programa

Jo Šventenybė popiežius Pranciškus 2018 m. rugsėjo 22–25 d. su apaštaliniu vizitu lankys tris Baltijos šalis: Lietuvą, Latviją ir Estiją. Susitikti su popiežiumi Lietuvoje bus galima rugsėjo 22–23 d. Vilniuje ir Kaune. Šventojo Sosto spaudos salė skelbia vizito programą.

JO ŠVENTENYBĖS POPIEŽIAUS PRANCIŠKAUS APAŠTALINIS VIZITAS LIETUVOJE

2018 m. rugsėjo 22–23 d.

Šeštadienis, rugsėjo 22 d.

ROMA–VILNIUS

7.30 val.
Išvykimas lėktuvu iš Romos oro uosto / Fiumicino į Vilnių

11.30 val.
Atvykimas į Vilniaus tarptautinį oro uostą
PASISVEIKINIMO CEREMONIJA
MANDAGUMO VIZITAS PAS PREZIDENTĘ Prezidento rūmuose
SUSITIKIMAS SU VALDŽIOS IR VISUOMENĖS ATSTOVAIS, DIPLOMATINIO KORPUSO NARIAIS S. Daukanto aikštėje

16.30 val.
AUŠROS VARTŲ ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS, GAILESTINGUMO MOTINOS, KOPLYČIOS LANKYMAS
SUSITIKIMAS SU JAUNIMU Katedros aikštėje
Apsilankymas Vilniaus Šv. vysk. Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje

Sekmadienis, rugsėjo 23 d.
VILNIUS–KAUNAS–VILNIUS

8.15 val.
Išvykimas į Kauną
ŠV. MIŠIOS Kauno Santakos parke
VIEŠPATIES ANGELO MALDA Kauno Santakos parke
Pietūs su vyskupais Kauno kurijos rūmuose
SUSITIKIMAS SU KUNIGAIS, VIENUOLIAIS (-ĖMIS), PAŠVĘSTAISIAIS (-SIOMIS), SEMINARISTAIS Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje
Išvykimas į Okupacijų ir laisvės kovų muziejų Vilniuje
OKUPACIJŲ IR LAISVĖS KOVŲ MUZIEJAUS LANKYMAS IR MALDA

Pirmadienį, rugsėjo 24 d., popiežius vyks į Latviją, o antradienį, rugsėjo 25 d. – į Estiją.
Visa apaštalinio vizito į Baltijos šalis programa anglų kalba ir italų kalba.

Norintys savarankiškai dalyvauti šv. Mišiose ir (arba) jaunimo susitikime su popiežiumi registruotis internetu galės nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. Ketinantys šiuose susitikimuose dalyvauti su parapijos bendruomene, kviečiami jau dabar kreiptis į savo parapijos, bažnyčios kunigus. Į kitus renginius registracija nenumatoma.