Rugsėjo paskutinis sekmadienis - keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Kaišiadorių rajono policijos komisariato informacija

 


Kaišiadorių rajono policijos komisariato informacija

   Skaudu, kad mūsų rajone eismo įvykiuose per aštuonių mėnesių laikotarpį (šiais metais) žuvo __1_ žmogus. Nukentėjo, įvairius sužalojimus patyrė _10_ žmonių, tarp kurių buvo __1__ vaikas.

Kartu galime gerinti šią situaciją, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu: juk pagrindinė Kelių eismo taisyklių nuostata – savitarpio pagarba ir atsargumas, supratimas ir sutarimas. Laikytis Kelių eismo taisyklių kartu reiškia rūpintis ir saugoti žmones keliuose. Klaidų, padarytų kelyje, dažnai ištaisyti nebegalima. Dėl to reikia daryti viską, kad būtų išvengta skaudžių klaidų kelyje. Tiek transporto priemonės vairuotojai, tiek pėstieji, tiek vairuojantieji dviračius turi pamąstyti apie savo kelionės saugumą. Būtina justi atsakomybę už kitus, būti pilietiškiems, netoleruoti šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančių asmenų. Juk kelių chuliganai, neblaivūs vairuotojai, atšvaitų nenešiojantys pėstieji jau rytoj gali atnešti skausmą į namus.

Prašome apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, informuoti policiją.

Kiekvienas sąmoningai gali prisidėti prie nukentėjusių žmonių per eismo įvykius mažinimo. Puoselėkite kultūrą keliuose, gerbkite vieni kitus, prisiimkite atsakomybę už artimųjų ir aplinkinių saugumą keliuose.

Eismo saugumas – savitarpio pagarba ir atsargumas. Tegul kiekviena kelionė būna saugi.