Skelbimai Kaišiadorių katedroje, 2016-12-18

Dėl Atgailos pamaldų
Šį sekmadienį 17 val. katedroje vyks Atgailos pamaldos su individualia išpažintimi. 18 val. šv. Mišių nebus - kviečiame dalyvauti Atgailos pamaldose.

Dėl Lietuvos jaunimo dienų kryžiaus
Į katedrą - šios parapijos bažnyčią yra atkeliavęs Lietuvos jaunimo dienų Kryžius; jis primena apie artėjančias Lietuvos jaunimo dienas - tema „Tiesa padarys jus laisvus“, kurios vyks kitų metų birželio 24-25 d. Vilniuje. Vyskupijos jaunimo centras kviečiame visus melstis už Lietuvos jaunimo dienų organizatorius, geradarius ir visą jaunimą, o ypač šios parapijos, kuris ruošis šiai tikėjimo šventei ir joje dalyvaus.

Dėl Kučių dienos
Ateinantį šeštadienį - Kūčios. Kūčių dieną tikintiesiems nedera valgyti mėsiškų valgių (šis pasninkas saisto asmenis nuo 14 m. amžiaus). Kūčių vakarienė, kuri tradiciškai valgoma saulei nusileidus, tebūna pradedama bendra malda. Vakarienei, kaip skatina krikščioniška meilė, dera pasikviesti prie stalo artumoje gyvenančius vienišus žmones.

Dėl pamaldų Kalėdų šventėje
Pirmosios šv. Kalėdų Mišios katedroje - Kūčių vakarą - 22 val., o Kalėdų iškilmės I dieną - gruodžio 25-ąją - 8, 12 ir 18 val. Kviečiame dalyvauti!

Klebonas