Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2018-09-16

Kaip buvo skelbta, rugsėjo 22-23 d. - ateinantį šeštadienį ir sekmadienį, Lietuvoje lankysis Popiežius Pranciškus.

Atkreipiame dėmesį, kad rugsėjo 21 d. penktadienį, prieš Popiežiaus vizitą organizuojamos atgailos pamaldos. Išpažinčių bus klausoma nuo 17:00 val. iki vakaro Šv. Mišių (18:00 val.), rugsėjo 22 d. - šeštadienį, Kaišiadorių katedroje pamaldos bus švenčiamos įprasta tvarka (10 ir 18 val.), o sekmadienį šv. Mišių (iš viso) nebus, nes šios parapijos kunigai privalės dalyvauti Mišiose ir susitikime su Popiežiumi Kaune. Sekmadienį Mišios nebus švenčiamos ir aplinkinėse parapijose.

Kaišiadorių parapijiečius - ateinantį sekmadienį - kviečiame dalyvauti Mišiose su Popiežiumi Kaune arba žiūrėti tiesioginę Mišių transliaciją iš Kauno per Lietuvos televiziją.  Be to, sekmadienio Mišiose galima dalyvauti išvakarėse – šeštadienio vakare!

Parapijiečiai, kurie užsirašė vykti į Kauną atobusais, kviečiami rinktis rugsėjo 23 d. nuo 3:00 val., nakties prie Kaišiadorių miesto savivaldybės. Išvykimas numatomas 3:30 val.,(pusė keturių nakties).

Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis dvi dienas – rugsėjo 22 d. Vilniuje, o 23 d. – Kaune. Todėl, visi norintys sutikti Popiežių galės ne tik dalyvaudami renginiuose, bet ir pamatyti Popiežių važiuojantį papamobiliu Vilniaus ir Kauno gatvėmis. Popiežiaus kelionės papamobiliu skelbiamos internete – popieziausvizitas.lt - taip pat plakatuose, kurie iškabinti katedros skelbimų stende.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad renginių su Popiežiumi prieigose visiems užteks vietos - ne tik užsiregistravusiems, bet ir neturintiems kvietimo - bus įrengti dideli renginius transliuojantys ekranai. Kviečiame dalyvauti!

Artėjant Popiežiaus vizitui, prekybos centruose Maxima bus galima įsigyti atributikos su Popiežiaus vizito ženklu - logotipu, Popiežiaus valstybės - Vatikano vėliavėlių ir kitų. Šią atributiką tikslinga įsigyti vykstant į susitikimus  su Popiežiumi ar sveikinat Popiežių gatvėse – kai jis važiuos papamobiliu!

Klebonas