Skelbimai Kaišiadorių katedroje – 2019-09-08

Dėl programos vaikams.

Patys mažiausieji 3-6 metų Kaišiadorių parapijiečiai kviečiami lankyti Gerojo Ganytojo katechezę. Susitikimai vyks kartą per savaitę Sielovados centre – Birutės g. 9. Vaikų tėvelius ir visus, kam įdomi ši programa, rugsėjo 22 d. (sekmadienį) po 12 val. Mišių kviečiame į šios programos pristatymą, kuris vyks Sielovados centro III a. salėje.

Programą kuruoja vyskupijos Katechetikos centras, ves - Silvija Lisauskienė. Informaciją apie programą taip pat galima rasti katedros skelbimų stende ir parapijos internetiniame puslapyje. Kviečiame!

Dėl misijų mėnesio.

Popiežius Pranciškus 2019 m. spalio mėnesį yra paskelbęs Ypatinguoju misijų mėnesiu! Popiežius tikinčiųjų prašo jautriai rūpintis Evangelijos skelbimu. Misijų mėnesio tema – „Pakrikštyti ir siunčiami..“. Popiežius sako: kuris myli, leidžiasi į kelią, dovanoja save kitam. Nė vienas nėra nenaudingas ar nesvarbus Dievo meilei.

Ypatingasis misijų mėnuo prasidės spalio 1-ąją, minint misijų globėją šv. Teresę Lizjietę. Tą dieną 12 val. Kaišiadorių katedroje visi Lietuvos vyskupai aukos iškilmingas šv. Mišias, į kurias ypač kviečiami Gyvojo rožinio brolijų nariai, katalikiškųjų mokyklų mokytojai ir moksleiviai, ir visi tikintieji. (Renginio metu bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti kaisiadoriuparapija.lt, teofilius.lt ar kitose internetinėse svetainėse.)

Kaip ir kur mes galėtume prisidėti - aktuali informacija skelbiama internetinėje svetainėje MISIJOS - katalikai.lt - atkreipkite dėmesį!

Taip pat žr. - https://kaisiadorys.lcn.lt/naujienos/;910

Klebonas