Skelbimai Kaišiadorių katedroje (2019-12-15)

Advento metu Bažnyčia kviečia tikinčiuosius skirti daugiau dėmesio dvasiniam gyvenimui ir neapleisti gerųjų darbų.

- Prieškalėdiniai išpažinčiai Kaišiadorių parapijiečius kviečiame kiekvieną dieną – išpažinčių klausoma pusę valandos prieš Mišias, o sekmadienį ir ilgiau. Prieškalėdinei išpažinčiai taip pat kviečiame gruodžio 22 d. (ateinantį sekmadienį) vakare - nuo 17 val. - išpažinčių klausys kviestiniai (svečiai) kunigai.

Caritas per šį Adventą prašo už auką, skiriamą vargstančiųjų reikalams, įsigyti simbolinę Caritas žvakelę, taip paliudijant krikščionišką artimo meilę bei solidarumą. Šias žvakeles Kaišiadorių parapijoje galima įsigyti po pamaldų katedroje.

- Šį ketvirtadienį – gruodžio 19 d. -  Kaišiadorių rajono Savivaldybė kviečia į „Kalėdinį labdaros koncertą“, kuris vyks  18 val. Katedroje. Koncertuos Lietuvos kariai. Atkreipiame dėmesį, kad katedroje ketvirtadienį Mišių 18 val. nebus. (Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti kaisiadoriuparapija.lt, teofilius.lt ar kitose internetinėse svetainėse.)

Klebonas