Skelbimai Kaišiadorių katedroje (2021-03-14)

Kovo 19 d. Bažnyčia švenčia Šv. Juozapo, Švč. M. Marijos Sužadėtinio, liturginę šventę. Šv. Juozapas yra Kaišiadorių vyskupijos dvasinis globėjas. Tą dieną Kaišiadorių katedroje 10 val. iškilmingas šv. Mišias už vyskupiją celebruos Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.

Šie - 2021 metai paskelbti Šv. Juozapo metais Bažnyčioje. Popiežius Pranciškus apaštaliniame laiške „Tėvo širdimi“, kviečia visus tikinčiuosius kasdienybėje sekti Šv. Juozapo - teisingo vyro, rūpestingo tėvo bei švelnaus, klusnaus ir darbštaus asmens – pavyzdžiu. Daugiau informacijos apie Šv. Juozapo metus - renginius, publikacijas galima rasti internetinėje svetainėje "katalikai.lt" – "Šv. Juozapo metai" (https://katalikai.lt/svjuozapometai/).

Kovo 19-ąją, Šv. Juozapo dieną, Bažnyčioje prasideda Šeimos metai „Amoris laetitia - Meilės džiaugsmas“ (2021).

Šia proga popiežius Pranciškus sako: "Tai bus ypatingi metai, kad augtume šeimos meile. Kviečiu atnaujintu ir kūrybingu pastoraciniu ryžtu siekti, kad šeima taptų Bažnyčios ir visuomenės centru. Meldžiuosi, kad kiekviena šeima galėtų savo namuose pajusti gyvą šventosios Nazareto šeimos, pripildančios mūsų mažąsias namų bendruomenes nuoširdžia ir dosnia meile, kuri nepaisant išbandymų ir sunkumų yra džiaugsmo šaltinis, buvimą". Pačiau žr. - Vaticannews.lt ...

Šeimos metų atidarymo proga Kaišiadorių katedroje kovo 21 d. (sekmadienį) 10 val. iškilmingas šv. Mišias celebruos Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas ir sakys homiliją.

Šeimos metai „Amoris laetitia“ Bažnyčioje tęsis nuo kovo 19-sios, Šv. Juozapo dienos, iki 2022 m. birželio 26 d., Romoje planuojamo X Pasaulinio šeimų susitikimo. Metų tema pasirinktas popiežiaus Pranciškaus laiškas - apaštalinis paraginimas „Amoris laetitia“ – amoris laetitia reiškia meilės džiaugsmą, patiriamą šeimose.

Kaišiadorių parapija