Skelbimai katedroje 2016-11-06

1. Šiais, Jubiliejiniais Gailestingumo metais, lapkričio 6 d. – šį sekmadienį Visuotnė Bažnyčia kviečia tikinčiuosius apmąstyti gailestingumo darbą kūnui – kalinį sušelpti. Šia proga, bažnyčiose (bus) skaitomas Lietuvos vyskupų kreipimasis – laiškas, kuriame esame kviečiami atrasti drąsos mylėti artimą gailestingąją meile: pagal galimybes aplankyti nuteistuosius ir jų artimuosius, globoti nukentėjusius, užtarti juos malda ir taip kurti taikesnę mūsų aplinką.

2. Lapkričio 13 - 20 dienomis Aušros Vartuose Vilniuje vyks Gailestingumo Motinos atlaidai.  Lapkričio 16 d., 15 val. Aušros vartuose bus melžiamasi už Kaišiadorių vyskupiją - Mišias celebruos Kaišiadorių vyskupas emeritas. Pagrindinė atlaidų diena – lapkričio 20 d., Mišias 11 val. transliuos Lietuvos televizija. Atlaidų tvarkaraštis paskelbtas katedros skelbimų stende. Kviečiame dalyvauti.

3. Lapkričio 11 d. (šį penktadienį) 18:30 val. kviečiame parapijiečius į krikščioniško kino vakarą, žiūrėti filmą - „Aš žinau, kur einu!“ („I Know Where I‘m Going“, 1945, rež. Michael Powell & Emeric Pressburger, JK). Filmas bus demonstruojamas Vyskupijos sielovados centre – Birutės g. 9, III aukšte. Kviečiame žiūrėti.