Maloniai Jus kviečiame skirti 1,2% savo pajamų mokesčio Kaišiadorių parapijai

Parama parapijai

Maloniai Jus kviečiame skirti 1,2% savo pajamų mokesčio Kaišiadorių parapijai

Dauguma mūsų laiko save katalikų religinės bendruomenės nariais, parapijiečiais. Bažnyčios valstybė neišlaiko, nors Bažnyčia vykdo socialinę, švietimo, kultūros ir kitokią veiklą. Bažnyčią išlaikome mes savo aukomis. Pasinaudokime įstatymo suteikta teise ir perveskime tuos procentus Bažnyčios išlaikymui. Būsime tikri, kad mūsų pinigai bus panaudoti tikslingai. Juolab kad jų nereikia išimti iš kišenės – reikia tik apsisprendimo ir geranoriškumo.

Nuo sausio 1 dienos iki gegužės 2 d. skirkime 1,2 proc. nuo Gyventojų Pajamų Mokesčio (GPM). Ši parama aukotojams nieko nekainuoja. Ją gali skirti tik darbuotojai.

Jūs galite paaukoti Kaišiadorių Kristaus atsimainymo parapijai, pervesdami jai 1,2% pajamų mokesčio sumos. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Tiesiog Jūs pasinaudosite savo teise 1,2% nuo praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Užpildžius prašymo formą Jums tereikės suvesti duomenis apie save ir nurodyti tikslią datą.

SVARBU: Nuo 2022 metų prašymai pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams yra priimami TIK elektroniniu būdu. Popierinių prašymų teikti nebegalima.

Elektroninio deklaravimo sistemos svetainė.

VMI. KLAUSIMAI, ATSAKYMAI.

Piniginę paramą parapijai taip pat galite pervesti į parapijos banko sąskaitą:

Rekvizitai:

Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo parapija

Į. k.  191242014, T. Brazio g. 6; 56121 Kaišiadorys

Vytauto Didžiojo kredito unija:

A/s LT60 5011 8000 1400 0343

Luminor bankas

A.s LT044010040500071006

Tel. (8 346) 52404; mob. Tel.: 8 655 25 502

El.p.: kaisiadoriup@gmail.com

www.kaisiadoriuparapija.lt

+ + +

PADĖKA

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidedate prie Kaišiadorių parapijos veiklos, skirdami mums 1,2 procento savo pajamų mokesčio. Ačiū, kad toliau remiate savo parapiją aukomis (tai primena penktasis Bažnyčios įsakymas).

Kadangi informacija apie rėmėjus ir jų suteiktą paramą yra konfidenciali, negalime padėkoti oficialiai, todėl dėkojame kiekvienam asmeniškai, ir norime, kad žinotumėte, jog mums svarbi kiekviena auka, kokia didelė ar maža ji būtų. Visa Kaišiadorių parapijos veikla – išlaikoma ištikimų tikinčiųjų dėka!

Kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis mūsų katedroje aukojamos Šv. Mišios ir už bažnyčios geradarius bei rėmėjus.

Telaimina Dievas tolimesnį Jūsų darbą, kad buvote ir esate jautrūs mūsų prašomiems žodžiams ir siekiams. Tik Tikėjimas, Viltis, Meilė ir supratimas gali prikelti pasaulį kilnesniam gyvenimui.

+ + +