Skelbimai Kaišiadorių katedroje (2023-08-27)

1. Lietuvos Caritas rugpjūčio 27-30 d.d. vėl renka aukas Ukrainai. Prašoma paaukoti mokyklinių prekių, higienos priemonių ir maisto. Visas pageidaujamų daiktų sąrašas skelbiamas Lietuvos Caritas internetinėje svetainėje, žr. Lietuvos Caritas ir kaisiadoriuparapija.lt. Kaišiadorių parapijoje galinčius paaukoti, prašome daiktus pristatyti adresu – Birutės g. 9 (prie klebonijos) iki rugpjūčio 30 d. nuo 11 iki 19 val.

2. Primename, jog Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai, kaip kasmet, rugsėjo 1-8 d. vyks Trakų bažnyčioje (Vilniaus vyskupija), o rugsėjo 8-15 d. - Šiluvos bažnyčioje (Kauno vyskupija). Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai rugsėjo 8 d. iškilmingai švenčiami ir Kaišiadorių vyskupijoje - Labanoro bažnyčioje (Švenčionių r.). Atlaidų tvarkaraščiai skelbiami internete. Rugsėjo 9 d. į atlaidus Šiluvoje planuojama išvyka autobusu iš Kaišiadorių. Norinčius vykti, prašome registruotis klebonijos raštinėje.

3. Rugsėjo 1-ąją Lietuvoje prasideda Naujieji mokslo metai. Šia proga, šį ar ateinantį sekmadienį kviečiame pasimelsti už Kaišiadorių parapijos moksleivius, mokytojus ir studentus, prašant jiems Dievo palaimos, kad siekdami žemiškojo mokslo, nepamirštų ir dieviškojo – Evangelijos tiesų.