2022 m. spalio 23 d., MISIJŲ SEKMADIENIS. Pasaulinė misijų diena

Spalį Bažnyčia švenčia Pasaulinę misijų dieną ir visą mėnesį skiria Bažnyčios misijiniam pašaukimui apmąstyti, taip pat melstis už misijas ir misionierius bei remti aukomis. Pasaulinė misijų diena – Misijų sekmadienis švenčiamas spalio 23-iąją. Šio sekmadienio rinkliava bažnyčiose skiriama pasaulinėms Bažnyčios misijoms įgyvendinti.

2022 m. Pasaulinei misijų dienai popiežius Pranciškus skiria savo Žinią „Tapsite mano liudytojais“ (Apd 1, 8).

„Visi mokiniai bus Jėzaus liudytojai dėl Šventosios Dvasios, kurią jie priims: jie taps liudytojais iš malonės. Kad ir kur eitų, kad ir kur būtų. Kaip Kristus yra pirmasis Tėvo pasiuntinys, t. y. misionierius (plg. Jn 20, 21) ir, kaip toks, yra jo „ištikimasis liudytojas“ (plg. Apr 1, 5), taip ir kiekvienas krikščionis pašauktas būti Kristaus misionieriumi ir liudytoju. O Bažnyčia, Kristaus mokinių bendruomenė, neturi kitos misijos, kaip tik evangelizuoti pasaulį ir liudyti Kristų. Bažnyčios tapatybė yra evangelizuoti“, – kviečia popiežius Pranciškus savo Žinioje Pasaulinei Misijų dienai.

Šią Žinią kviečiame skaityti eis.katalikai.lt >>