Kaišiadorių vyskupijos šeimos centras

Kaišiadorys Balandis

Gyvybės dienos  proga

Kaišiadorių vyskupijos šeimos centras

Balandžio 18-19 d.

Kaišiadorių vyskupijos dekanatų jaunimui vyko „Pažink save savaitgalis“ Aukštadvaryje. Savaitgalyje dalyvavo 24 moksleiviai iš Elektrėnų, Kaišiadorių, Kietaviškių, Aukštadvario. Savaitgalis organizuotas Renovabis ir Privataus fondo lėšomis.

 

Balandžio 21 d

Kaišiadoryse, A.Brazausko gimnazijoje, Gyvybės dienos proga vyko paskaitos moksleiviams tema „Gyvenimo iki gimimo“, kurias vedė „Pažink save savanoriai“. Susitikime dalyvavo 60 moksleivių. Labiausiai jaunimą palietė per rankas leisti dar negimusių kūdikių muliažai ir  apie negimusią gyvybę pasakojantis jaunimas.

 

Balandžio 23 d.

9.30 iki 18 val. vyko Šv. Sakramento adoracija Kaišiadorių Katedroje

 

 Balandžio 24 d. 

Kaišiadorių dekanato šeimos centre vyko šeimų susitikimas tema „Meilė yra vaisinga“, Gegužės 01d. „Šeima –  kurianti Gyvybės kultūrą“ pagal J. Pauliaus II kūno teologijos mokymus .

 

Balandžio 26 d.

 Gyvybės diena paminėta Merkinės, Širvintų, Elektrėnų, Alytaus, Molėtų, Kaišiadorių, Birštono dekantuose

 Kaišiadoryse po 10 val. šv. Mišių, 11 val. Gailestingumo koplyčioje  maldose dėkojome Dievui už neįkainuojamą  gyvybės ir gyvenimo dovaną, už buvimą Dievo bendradarbiais Jo pasaulio kūrimo darbe, už vaisingumo dovaną; už kiekvieną pradėtą kūdikį, kad jam būtų leista džiaugtis gyvenimu, prašydami šv. J. Pauliaus II užtarimo.

 

Elektrėnų dekanatas

 Gegužės 7d.  Elektrėnų „Vermės“ gimnazijoje   gyd. J. Horbačiauskienė ir V. Norkūnienė skaitė paskaitas apie gyvybės vystimąsi ir gyvybės vertę.  Žiūrėjo DVD „Nuo pradėjimo iki gimimo“. Susitiksime dalyvavo 11 ir 12 klasių gimnazistai.

  

Susitikimai su jaunimu  

Elektrėnų šeimos namuose  Gyvybės dienos proga su jaunimu kalbėjomės tema  „Gyvybė Dievo dovana“ apie gyvybės vertę ir kada ji prasideda. Susitikime dalyvavo 15 vaikų.   Buvo atgarsių, kad vaikams patiko.

 

 Vita Norkūnienė