Kristaus parapijos jaunimo stovykla 2015 07 13-16

2015 m. liepos 13-16 d., Palemone,  įvyko aktyvaus Kaišiadorių parapijos jaunimo stovykla „Aš esu laisvas?“. Tai padėka kiekvienam jaunuoliui už tai, kad yra; už jų skleidžiamą gėrį ir meilę savo aplinkoje, bendraminčių tarpe, parapijiečiams ir atliekant įv. tarnystes Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo parapijoje.

Stovyklos metu netrūko maldos, bendrystės ir juoko. Kadangi mes esame labai dainingi, laiką leidome su gyva muzika ir žinoma, kaip gi be vakaronės su liaudiškom dainom, liaudiškais šokiais. Netrukdė mums, nei apsiniaukęs dangus, nei lietus. Dievulis davė ir mums gražaus oro akimirkų, kurias išnaudojome su didžiausiu malonumu pasibuvimui lauke ir aktyviems žaidimams.

Susitikimų metu kalbėjome laisvės tema: kas tai yra krikščioniška laisvė ir kas mums trukdo būti laisvais. Diskutavome, kokiais atvejais priemonės būna netinkamos, norint išlikti laisvu ar kovojant už savo tikėjimo laisvę.

Dar kartą labai norime padėkoti parapijiečiams už jaunimo paramą ir palaikymą, tiek dvasinę, tiek finansinę. Nes tik Jūsų dosnumo dėka ši stovykla galėjo įvykti.

Ses. Jolanta

Nuotraukos patalpintos nuotraukų galerijoje.