KVIEČIAME ŠEIMAS Į MARŠRUTUS SKIRTUS ŠEIMOS METAMS 2021 - 2022

 Maršrutai šeimoms (su vaikais). Kelionė Ieškant „Meilės džiaugsmo“  šeimoje

Nuo 2021 m. kovo 19 d. popiežiaus Pranciškaus iniciatyva yra skelbiami „Meilės Džiaugsmo Šeimoje“ metai. Šiais šeimos metais siekiama pasiekti kiekvieną pasaulio šeimą per dvasinius, pastoracinius ir kultūrinius pasiūlymus, padedant iš naujo atrasti ir permastyti šeimos gyvenimo svarbą ir dovanas. 

 

Kur  kviečiame?

„Meilės džiaugsmo šeimoje“  metais kviečiame šeimas į žygius šeimai, kur  šeima su vaikais turėtų galimybę apmąstyti ir aptarti šeimos gyvenimo džiaugsmus  ir iššūkius (AL 32 ir 89).

Karantino metu  daug laiko praleidžiame užsidarę savo namuose,  virtualioje erdvėje. Tiek darbas, tiek mokymasis, tiek draugystės ir pokalbiai, dvasinis ugdymas  – ryšys su pasauliu vyksta per ekraną. Todėl kviečiame  išeiti į solo žygį su savo šeima ar draugais net karantino metu.  Piligrimystė – tai ne tik keliavimas, bet ir maldos būdas, patyrimas,  savęs ir pasaulio pažinimas, bendrystės išgyvenimas.

 

Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centras kartu su  Kaišiadorių Turizmo ir verslo informacijos centru, Kauno Piligrimų centru  paruošėme  jums 3 teminius maršrutus:

1.„Kelionė ieškant meilės džiaugsmo šeimoje“ (žaliasis maršrutas). Piligriminis maršrutas.

2. Juozapo maršrutas (geltonasis maršrutas). Piligriminis maršrutas.

3. Istorinis maršrutas (raudonasis maršrutas)

 

https://turizmas.kaisiadorys.lt/marsrutai-seimoms/

Čia rasite pokalbiui su šeima paruoštas temas, maldas ir maršrutus, netgi konkursą, kuriame su šeima  kviečiame  dalyvauti. Pasirinkite kas tiktų jūsų šeimai

atsižvelgdami į savo šeimos savitumą. Svarbiausia, kad išgyventumėt bendrystę ir patirtumėt džiaugsmą šeimoje.

 

Išeik – Praleisk laiką su šeima-Melskis kojomis – Dievas ves tave ir tavo šeimą.