PRADĖJO VEIKTI KRIKŠČIONIŠKA PAŽINČIŲ SVETAINĖ - KLUBAS

Mielieji,

spalio mėn pradėjo veikti  krikščioniška pažinčių svetainė-klubas www.Susitikimai.lt. Aš buvau jo atsiradimo ir kūrimo iniciatyvinėje grupėje, todėl galiu drąsiai rekomenduoti jį viešinti ir siūlyti parapijiečiams. Tai yra puiki pagalba vienišiems žmonėms, ieškantiems rimto gyvenimo draugo ir norintiems sukurti šeimą. Juk šiuolaikiniame pasaulyje trūksta galimybių, kurios leistų panašių vertybių žmonėms susitikti ir susipažinti. Todėl daug kas neranda draugų, kurie būtų panašių įsitikinimų, vertybių bei interesų. Krikščioniška internetinė pažinčių svetainė tikrai galėtų jiems padėti.

Plačiau apie tai papasakos projekto iniciatorė Gražina Mongirdienė.

kun. Rytis Gurkšnys SJ
Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčios rektorius

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Laba diena,

šiuo laišku norime Jums pristatyti pažinčių svetainę-klubą  www.Susitikimai.lt. (steigėjas - pelno nesiekianti organizacija VšĮ „Susitikimai.lt“). Klube buriasi ieškantys bendraminčių bei norintys sukurti šeimą viengungiai. Jo nariais kviečiami tapti tik tie, kurie nėra susituokę Bažnyčioje ir gali priimti Santuokos sakramentą.

Tradicinių būdų susitikti ir susipažinti su naujais žmonėmis – per draugus, šeimą, bažnyčią ir socialinius susibūrimus – šiais laikais nebeužtenka, nes visi turi vis mažiau laisvo laiko. Pasaulyje tokio pobūdžio pažinčių klubai yra labai populiarūs. Jie vienija galiojančios bažnytinės santuokos neturinčius bei panašias vertybes puoselėjančius žmones ir skirti ne tik norint įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, bet ir siekiant rasti gyvenimo draugą. Džiugu, kad tai pavyksta daugeliui dalyvaujančių tokių klubų veikloje, nes žmonės čia ieško ne vienos nakties nuotykio ar neatsakingų, neturinčių ateities santykių, o yra apsisprendę kurti santuoką su panašių nuostatų žmogumi.

Prisiregistravus klubo Susitikimai.lt svetainėje patenkama į saugią panašiai mąstančių žmonių aplinką. Lietuvoje tai bus unikali pažinčių vieta, skirta bendrauti ne tik virtualioje erdvėje bet ir klubo renginių metu.

Susitikimai.lt tikisi Jūsų pagalbos viešinant projektą ir skatinant tapti klubo nariais. Maloniai prašytume:

·         pranešti apie šią krikščionišką pažinčių svetainę parapijos ir bendruomenės žmonėms;

·         asmeniniuose pokalbiuose pristatyti Susitikimai.lt;

·         kviesti Susitikimai.lt atstovus į Jūsų bendruomenės organizuojamus renginius;

.         atspausdinti ir pakabinti plakatą, atspausdinti ir padalinti ar padėti matomoje vietoje skrajučių;

.         parapijos ar bendruomenės internetinėje svetainėje įdėti nuorodą į www.Susitikimai.lt.

Susitikimai.lt klubas - tai bendruomenė, kurioje kiekvienas turės galimybę užmegzti naujus ryšius, mokytis iš kitų patirties, labiau save realizuoti bei veikti kartu. Ir - svarbiausia – sukurti krikščionišką, stiprią ir laimingą šeimą.

Pagarbiai -
Gražina Mongirdienė