Skelbimai Kaišiadorių bažnyčioje katedroje – 2022-10-30

Dėl Visų šventųjų ir Vėlinių

Lapkričio 1 d. (antradienį) - Visų šventųjų šventė liturgijoje; šv. Mišios katedroje – 10 val. ir vakare - 18 val. – už mirusiuosius aukotojų intencija. Lapkričio 1 d. šv. Mišios už mirusiuosius taip pat bus švenčiamos ir Kaišiadorių kapinėse - 15 val.

Lapkričio 2 d. (trečiadienį) - Vėlines – mirusiųjų minėjimo liturgijoje diena; šv. Mišios katedroje už mirusiuosius – 10 ir 18 val.

Vardines aukas šv. Mišioms už mirusiuosius, kurios bus švenčiamos Vėlinių aštuondienyje katedroje, galima palikti raštinėje (katedroje), kitas - paaukoti į aukų dėžutę Vėlinių aštuondienio pamaldose.

Vėlinių aštuondienyje tikintieji, jei dalyvauja Mišiose už mirusius ir priima šv. Komuniją, pamaldžiai aplankę kapines - ten pasimeldę, gali pelnyti atlaidus mirusiųjų naudai.

Lapkričio 2 d. 14 val. parapijos klebonas švęs Mišias už mirusius Vilkiškių kapinių koplyčioje. Lapkričio 3 d. klebonas lankysis šiose parapijos kapinėse ir ten mesis už mirusius: 11 val. - Miežonių, 11.30 val. - Vilionių, 12 val. - Beištrakio kapinėse.