Skelbimai Kaišiadorių katedroje

 

Kaišiadorių katedroje (nuo Pelenų trečiadienio - vasario 17 d.) šv. Mišios dalyvaujant tikintiesiems švenčiamos tokia tvarka:

- Sekmadieniais – 8, 10, 12 ir 18 val.

- Pirmadieniais - penktadieniais – 8.30 ir 18 val.

- Šeštadieniais – 10 ir 18 val.

Atkreipiame dėmesį, kad savivaldybėse, kuriose 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų siekia 200–500 atvejų, šv. Mišiose gali dalyvauti iki 15 tikinčiųjų ir laikantis 2 metrų atstumo tarp žmonių ar šeimų. Kaišiadorių rajono savivaldybėje vasario 14 dienos duomenimis sergamumas yra ne mažesnis nei 200 ir neviršija 500 atvejų (plg. https://osp.stat.gov.lt/praejusios-paros-covid-19-statistika )

Atnaujinta: Kaišiadorių rajono savivaldybėje vasario 22 dienos duomenimis sergamumas yra 166 ir neviršija 200 atvejų (plg. https://osp.stat.gov.lt/praejusios-paros-covid-19-statistika )

Lietuvos vyskupai šių metų Gavėniai siūlo skaityti ir apmąstyti maldoje Dievo žodį - Vėl iš naujo atraskime Šventąjį Raštą, kuris ne kartą į mus prabyla paguodos ir padrąsinimo žodžiais. Mąstykime Kristaus kančią, asmeniškai eidami Kryžiaus kelią ar namuose giedodami Graudžius verksmus. Nuotoliniu būdu dalyvaukime rekolekcijose, įvairiose gilinimosi į tikėjimo slėpinius iniciatyvose, Šventojo Rašto studijų ir maldos grupėse, kurios padeda priimti Dievą ir jo valią mūsų gyvenime. Kasdien junkimės į bendrą šeimos maldą, kuri stiprina visuose išbandymuose - kviečia Lietuvos vyskupai (plg. https://lvk.lcn.lt/naujienos/,448 )

Kaišiadorių parapija