Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2019-09-01

1. Rugsėjo 7 - 15 dienomis Šiluvos bažnyčioje, Kauno arkivyskupijoje, bus švenčiami tradiciniai Dievo Motinos Marijos Gimimo – Šilinės atlaidai. Atlaidų tvarkaraštį galima rasti internete, taip pat katedros skelbimų stende. Pagrindinė atlaidų diena - rugsėjo 8 d.

2. Rugsėjo 1 - 8 d. Trakų bažnyčioje, Vilniaus arkivyskupijoje, švenčiami Trakų Dievo Motinos Marijos – Lietuvos Globėjos gimimo atlaidai. Trakų Dievo Motina yra garsi nuo seno malonėmis – užtarimu, prieš 300 metų – 1718 m. - Marijos paveikslas Trakuose vainikuotas Popiežiškomis karūnomis ir suteiktas jam Lietuvos Globėjos titulas. Atlaidų tvarkaraštis skelbiamas internete - trakubaznycia.lt

3. Dievo Motinos Gimimo atlaidai rugsėjo 8 d. taip pat švenčiami Kaišiadorių vyskupijoje - Labanoro parapijos bažnyčioje, gausiai lankomoje Aukštaitijos krašto maldininkų. Kviečiame ir ten apsilankyti.

4. Šį sekmadienį - rugsėjo 1 d. -  pradedant Naujuosius mokslo metus, kviečiame pasimelsti už mūsų parapijos moksleivius, mokytojus ir studentus, prašant jiems Dievo palaimos, kad siekdami žemiškojo mokslo, nepamirštų ir dieviškojo.

Klebonas