Skelbimai Kaišiadorių katedroje (2020-02-09)

1. Vasario 11 d. (ateinantį antradienį) minima Pasaulinė ligonių diena. Tą dieną Bažnyčia kviečia tikinčiuosius pasimelsti už ligonius, prašant jiems kantrybės ir sveikatos, ir už gydytojus bei slaugytojus, kad jie nestokotų atsidėjimo ir meilės savo tarnystėje. Tą dieną taip pat prasminga aplankyti sunkiau sergančius žmones ir pagal išgales juos paremti.

2. Vasario 16-ąją (ateinantį sekmadienį) Lietuvoje švenčiama Nepriklausomybės diena, privaloma valstybinė šventė.  Tą dieną kviečiame pasimelsti už Tėvynę.

3. Vasario 16-osios išvakarėse - ateinantį šeštadienį - kaip kasmet, Kruonyje (Kaišiadorių r.) vyks Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas, kur 1946 m. vasario 15 d. buvo nužudyti partizanai  kovotojai už Lietuvos laisvę. Minėjimas prasidės 17 val. Mišiomis Kruonio parapijos bažnyčioje. Kviečiame dalyvauti.

Kaišiadorių parapija