Skelbimai Kaišiadorių parapijos bažnyčioje – katedroje (2022-05-08)

Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centras kviečia šių metų gegužės 15 d. (sekmadienį) Kaišiadorių parapijos šeimas su vaikais į Piligriminį žygį į Guronis - kard. V. Sladkevičiaus tėviškę. Kelionės ilgis – 8 km. Žygis skiriamas Tarptautinei Šeimos dienai.

Žygio pradžia 12 val. nuo koplytėlės Kaišiadorių kapinėse. 15.30 val. - Šv. Mišios Guronių Šv. Juozapo koplyčioje. Daugiau informacijos skelbimų lentoje ir parapijos internetiniame puslapyje.

Šeimos centras taip pat kviečia parapijos mamas, auginančias mažamečius vaikus, kartu su mažaisiais, kiekvieną ketvirtadienį 9.30 val. apsilankyti Šeimos centre – puodeliui arbatos, pašnekesiui bei jungtis prie projekto „Mamos mamoms“. Susitikimo adresas - Birutės g. 9, II aukštas.