Skelbimai Kaišiadorių parapijos bažnyčioje - katedroje - 2022-05-29

1. Ateinantį sekmadienį ( birželio 5 d.) Sekminės - Šv. Dvasios atsiuntimo šventė liturgijoje.

2. Lietuvoje 1-ąjį birželio sekmadienį minima Tėvo diena. Tėvo dieną šv. Mišios katedroje bus švenčiamos aukotojų intencija už gyvuosius tėvus ir laiminami tėvai, o už mirusius - pirmadienį (birželio 6 d.) po Tėvo dienos.

3. Birželio mėnesį Bažnyčia Lietuvoje švenčia Birželines pamaldas, skirtas Jėzaus Širdies garbei. Šios pamaldos katedroje: šiokiadieniais – pusę valandos prieš Mišias vakare (17.30 val.), o sekmadieniais - per Sumą (12 val.).

4. Birželio 12 d. (sekmadienį) ir 14 d. (antradienį) katedroje bus švenčiamas palaimintojo Teofiliaus kasmetis minėjimas liturgijoje. Pamaldos katedroje - sekmadienių tvarka. Šiemet sukanka 5-eri metai nuo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimo Palaimintuoju kankiniu.